IMG_2665.jpg
IMG_3080.jpg
IMG_5405.jpg
IMG_3114.JPG

OPENDEURDAG ZATERDAG 17 SEPTEMBER 2022.


Wij hebben er terug helemaal zin in en hopen jullie ook?
Een ideale dag om ons te leren kennen en enkele lessen uit te proberen!

Laat ons samen ruiken, voelen en proeven:
We gaan de zintuigen ten volle prikkelen. Niet enkel gaan we jullie lichaam in beweging zetten, jullie laten voelen wat jullie kunnen, maar deze keer gaan we jullie ook laten proeven!
 

Een lekker en gezond drankje hoorde hier steevast bij, maar dit jaar willen we jullie ook van gezond en lekkers laten proeven!
Een heerlijke bio kruiden thee met verschillende eigen bakkelei die wij met zijn allen samen gemaakt hebben. Real Home made en met veel liefde bereid.
Dus kom langs, blijf plakken, hangen in onze zeteltjes, laat ons luisteren naar jullie verhalen, we zijn zo benieuwd!


Wanneer?

• Zaterdag 17 september 2022 (9.00u - 17.00u)

KENNISMAKINGSLESSEN (Proeflessen):

Wij willen graag iedereen de mogelijkheid geven om ons deze dag te leren kennen en
1 of meerdere lessen yoga of pilates, Nia dans, zachte Bootcamp uit te proberen.
Hieronder vind je ons schema voor de opendeurdag.

PRIJS per Proefles:

5 euro (telkens 45 min, behalve de oefeningen in de IR cabines 25 min.)
>> Wie deelneemt aan een proefles ontvangt een leuke GOODIEBAG.

Een Proefles reserveren kan online of geef ons een belletje en wij helpen graag: 09 398 27 82.


Met onderstaande link kan je alle uitleg lezen bij de verschillende lessen en direct reserveren:
https://www.momoyoga.com/yoga-pilates-nazareth/?date=2022-09-17

ACTIE TIJDENS DE OPENDEURDAG:
Bij aankoop van een 20 beurtenkaart, GRATIS 2 extra beurten!

Welke lessen kan je reserveren:

ZATERDAG 17 SEPTEMBER:

09:00u:  Zachte Bootcamp                (Wouter Garré)


09:00u:  Klinische Pilates                  (Eline Dhondt)

09:30u:   Infrarood cabines               (Ciara Dhaeye)

10:00u:   Nia dans                               (Tanja Smet)

10:15u:     Infrarood cabines                (Ciara Dhaeye)

11:00u:    Yin Yoga                               (Ekaterina Kondova)

12:00u:    Vinyasa Yoga                       (Ekaterina Kondova)

13u:00:    Klassiek Pilates                    (Ekaterina Kondova)

14u:00:    Lu Jong Yoga                      (An Bakduck)

15u:00:    Hatha Yoga                          (Agata Bartoszek)

16u:00:    Slow down Hatha Yoga      (Agata Bartoszek)

IMG_3289.JPG
IMG_4838.jpg
IMG_4994.jpg
IMG_5821.jpg